You are not logged in.

601

Saturday, March 3rd 2012, 10:25pm

това горното беше за госпожа Тофф
:yes:From any impasse there are at least 5 ways to escape :yes:

602

Saturday, March 3rd 2012, 10:30pm

На мен ми беше екстра :) Ама кой от 5-те начина използва да се измъкнеш от това безизходно положение?

П.С. И не, не претендирам че съм от Софя, г-жа "Софиянка" . От Бургас съм. но това няма никакво значение.

Стойте, ревете, блъскайите си главите - аз съм такава каквато съм. И щом винаги съм ви в устата значи ви е яд на нещо... Следващият път напълнете чантите - и като вляза против вас ме победете, а дотогава - хлипйте си във форума колкото искате :)
Toff, bahebak habibi ! :love:

603

Saturday, March 3rd 2012, 10:36pm

Въобще нямам намерение да си губя времето с теб, и това беше много даже, аре у лево -->
:yes:From any impasse there are at least 5 ways to escape :yes:

604

Saturday, March 3rd 2012, 10:36pm

Типичния комплексарски начин на успокоение "щом съм им в устата значи ги е яд" :Д ем убу,щом си казала :),ама има една друга приказка -> Мен не ме е яд за твоя свински занаят :). Капиш? Ти си просто смешна... дори дразнещо смешна :\, но пък и забавно :Д
Абе.. гоуема си!

605

Sunday, March 4th 2012, 11:28am

Е ,заклевам се, егати сте смотаняците. Точно на 3-и март трябваше така да се държите.

Fae : като използваш % в изречението си , не изглаждаш по-умна XD
Forum Troll Assistance Representative :dragon:

606

Sunday, March 4th 2012, 1:21pm

да Скай, съжалявам, че точно на празника, важното е, че г-жа Тофф се забавлява, както тя си знае, дреме и на нея за празници, важното е да извърти някоя гадорийка, простотийка.
:yes:From any impasse there are at least 5 ways to escape :yes:

607

Monday, March 5th 2012, 9:49am

И да не се псуваме на Софиянци :)

608

Tuesday, March 6th 2012, 10:53am

Като изключим, че простотията ходи по хората, нещо интересно някой да се похвали :)

609

Tuesday, March 6th 2012, 10:56am

На 98% валор съм аз... скоро ще ставам шампион :smile:

Не че ще ставам много лош де... ама и аз да видя нещо синьо по себе си... :lol:
And I trust the very same person that you do... I trust the only person left to trust... - ME!

610

Tuesday, March 6th 2012, 12:23pm

А аз скоро със шанкар :Р след това ранк. За ниво има време

611

Thursday, March 8th 2012, 7:27pm

:rose:Честит празник на всички дами от Фео. Бъдете живи здрави и се радвайте на живота и нека той ви носи само положителни емоции.:wizard:
From all the things I lost, I miss my mind the most.

612

Friday, March 9th 2012, 10:34am

мерси cryo :kiss:
:yes:From any impasse there are at least 5 ways to escape :yes:

613

Monday, April 2nd 2012, 9:52pm

@cryocore

К'во стана, нещо се бъгна битката. Линка не работи , валор и скалп недаде, а гледам травмата ти стои :(

614

Tuesday, April 3rd 2012, 9:08am

Да се похваля с първия си червен медал след много много лов :) сега още 200 злато и яхам 10 ниво животно

615

Tuesday, April 3rd 2012, 11:27am

@ lugeorgiev
честито, айде сега взимай шанкара:)

616

Tuesday, April 3rd 2012, 1:31pm

@Jack Sparrow
E малко пари трябват за ездата и го взимам :) останаха малко карти да им направя една тотална разпродажба и ще се доближа :)... абе големия зор мина, че сега при нас от аукциона трудно се докопваш до око за по-малко от 2 злато :(

617

Monday, April 9th 2012, 8:01am

lugeorgiev
С тези куестове за сити чартъри не могат ли да се взимат по-тънко очи...? Аз пробвах няколко пъти и с малко късмет си изкарах 4-5 очи за някакви стотинки... :)
И честито за медалчето... :drink: Радвам се да видя, че има сериозни играчи още... :))
Айде сега ела на платото да ти ударя една суровакничка... :lol:
And I trust the very same person that you do... I trust the only person left to trust... - ME!

618

Monday, April 9th 2012, 1:09pm

MindFreaK
Абе ще почна и на платото да идвам, но все още бягам от experienc-a като дявол от тамян :)... и ми е яка гърбината със сурувакане няма да ме стреснеш :)

619

Monday, April 9th 2012, 9:51pm

MindFreaK
Хихихи ела аз да ти ударя една суровакничка на арена както си с красива светеща травма :P

620

Tuesday, April 10th 2012, 7:30am

Хаааа... булка...

Недей ме гледа, че съм инвалид... ше те разнасям като пръскачка из лозе... :beeee:
And I trust the very same person that you do... I trust the only person left to trust... - ME!