You are not logged in.

721

Sunday, November 11th 2012, 2:51pm

Защо, нещо проблемни ли са? Още не съм ги тествал.....

722

Wednesday, November 14th 2012, 6:20am

Димо - ами - Скачаме срещу немския еквивалент на РВ - 18 магьосника с ранг около маршала... ние сме 4 мага и 4 левел 8.
Пребиват ни, изкарват ни с рани, а навън - изненадкаааа - раните си останаха - към 10 злато съм дал за свитъци - да си излекувам съкланниците.
Изненадка 2 - кой каквито блесове е имал - били са за войната само - като се върнахме на нашия сървър - никой нямаше нищо - имал си Алалайла - браво - ама вече няма...

Чудя се - дават ти готов тестван продукт - и ти успяваш да му добавиш грешки и бъгове - как се нарича този вид работа - щото нашите админи там са си наели специалист явно ...
From all the things I lost, I miss my mind the most.

723

Sunday, November 25th 2012, 5:46pm

http://warofdragons.com/forum/index.php?…&threadID=24919

Започнах малка ... блог диярия срещу грешките в сървъра - знам че едва ли ще стане нещо - но бих се радвал ако я подкрепите - дадете оценка - ако разбира се ви харесва и изкажете мнение - не очаквам админ да се обади - но вече имам предупреждение за бан на форума :)
From all the things I lost, I miss my mind the most.

724

Thursday, December 13th 2012, 4:26am

Видях я аз... добре си я направил наистина. Трябва да има едно такова местенце, където да се помести такава информация. То ако започнем за всичко да пишем билетчета на съпорта.....
Те и без това сега не ни бръснат много много... А грешки си има колкото искаш. Аз даже започнах вече да не им обръщам внимание... :))

А някой да има информация за тия кланови войни какво стана...?

Уж събираха отряди опитни мишки за тестове, явно всичко е минало окей там... Пуснаха ги веднъж за всички... и до там....
Малко странно ми идва...
And I trust the very same person that you do... I trust the only person left to trust... - ME!

725

Thursday, December 13th 2012, 7:46pm

Клановите войни бяха отменени - защото админите както винаги недогледоха и имаше бъгове - примерно клан с 50 мага от немския сървър се изправи с/у клан без магове - и то в 3 ден :))))

А за билетчетата до съпорта - знаеш ли колко много имам написани - и какви неща ми отговориха....
"Няма го боса в крепостта - не можем да се бием с него"
"Вие не трябва да имате тези фигури в раницата си" (на немски)
From all the things I lost, I miss my mind the most.

726

Thursday, December 27th 2012, 4:26am

Мен наскоро играта ме изхвърли като влизах в Темпъл... бях в група с един младеж от клана. Той влезе, аз не - даде ми нещо от сорта на грешна парола или нещо такова и останах на началната страница на полския съръвр.

Пиша на съпорта така и така, изрита ме играта, сложи ми наказание от едно злато, платих го...

Съпорта ми връща "Ти плати ли си 1 злато наказание? И ако си го платил, после случи ли се това пак?"

Пиша им пак... "Да, платих... и не, не се случи повече."
След 2-3 дни получавам решението на моя проблем: "Ето ти едното злато и sorry for the inconvenience!"
Case closed... :D :thumbup:
And I trust the very same person that you do... I trust the only person left to trust... - ME!

727

Tuesday, January 1st 2013, 1:04pm

А честита ви нова година - да сте живи, здрави и щастливи. И всичко най най най
From all the things I lost, I miss my mind the most.

728

Monday, January 14th 2013, 10:01am

Честита Нова Година на всички ! Живи и здрави , много щастие и много късмет през новата 2013 година ! :)


Нещо спряхте да пишете тука аааааа неможе така :P

729

Monday, January 14th 2013, 10:02am

Станало е много скучно в тази игра... никой не пише ,ама въпреки всичко аз продължавам сама ,тъпа и упорита съм хихихи

730

Friday, January 18th 2013, 11:36pm

Mysteri

То всичко със упоритост се постигало казват... :)

Честита Нова Година на малкото хора, които още помним пътя към Българската част на форума! Дано тая година ви се получи всичко, което искате... било то в играта или реалния живот.

Аз все още съм наоколо... ама комуникационната част от играта леко я пропускам, че ми е малко досадна. В клана като си включа чата и гледам как се сипят приказки по-бързо, отколкото мога да ги чета, и просто се отказвам...

cryocore

Аз мисля скоро да се присъединявам към групата на магьосниците... айде да не ме набиваш много може ли...? :D
And I trust the very same person that you do... I trust the only person left to trust... - ME!

731

Saturday, January 19th 2013, 6:01pm

MindFreak
Няма ме на платото - освновно бера и бия заради ендагара - в редките моменти когато бягам да помагам съм съпорт - и е по добре аз да те набия - отколкото фиър или тофф да ти пляснат рана 3 дневна :))))
From all the things I lost, I miss my mind the most.

732

Saturday, January 19th 2013, 7:04pm

хаххахах за това последното съм съгласен... :yes:
And I trust the very same person that you do... I trust the only person left to trust... - ME!

733

Tuesday, January 22nd 2013, 2:18pm

MindFreak

Има няма десетина българи сме...остана и да се забравим :P

cryocore

Хехехе и аз предпочитам ти да ме биеш отколкото фиер и тофф ,даже ще ти дам два пъти да ме набиеш :lol: :bllll:

734

Thursday, January 24th 2013, 2:36pm

Според мен почнете да му плащате на Крио да ви бие :) Той има нужда от кинти много

735

Thursday, January 24th 2013, 7:53pm

Хахахахаха, това ми хареса.

Днес поредните простотии на админите...
и следващите и следващите... вече се чудя дали тия хора преди да започнат тази работа са виждали компютър, или са учили нещо - или с камиона са ги натоварили от някое селце в Замбия...
From all the things I lost, I miss my mind the most.

736

Friday, January 25th 2013, 8:24am

Какво е станало днес? Аз нали съм тъп хънтър и само си цъкам лекично и праволинейно.

737

Friday, January 25th 2013, 6:48pm

Е то за хънтърите де - на 11 ниво нова репутация има - и 13ките - са с 17 000 живот - досега даваха почти 3 злато - трудно се бият - 8-9 мин - ама си струва.
сега ги направили да дават по 1 злато - точно колкото ти е затратката - т.е. я печелиш я не ...
From all the things I lost, I miss my mind the most.

738

Saturday, January 26th 2013, 11:01am

Хах, да... и аз го видях това, в клана хората се оплакват...

Сега този Cloister of Visions са го затворили за ремонт... да видим какво ще излезе... :D

Пък и аз сега както бия 10 ниво крофдори... ами те дават не повече от 16-17 сребро на бой, смешна работа... гаргите 9 ниво ми даваха повече... :drop:
Нямам думи просто...
And I trust the very same person that you do... I trust the only person left to trust... - ME!

739

Wednesday, January 30th 2013, 11:57am

Те скоро както са тръгнали ще спрат и парички да пускат тея животинки ... аз до колкото чувам май само този сървър е така прецакан , то бива бива да се чешат навътре тея админи ама чак толкова

740

Thursday, January 31st 2013, 2:45pm

до края на януари все е ЧНГ, поне така съм чувала, та да се включа и аз преди да е изтекъл срока за поздравленията :Р
чат пат зачитам като си хортувате тук ама не ми се пише.. сега ми се дописа щот ми стана тъпо :( не стига че едвам намирам време да набия малко гадинки да изкарам парички поне, че това с дропа явно не съм в списъка и такова не съм виждала откак започнах да мятам мълнии, ами сега и кранчето на паричките от мобовете позатегнаха.. едвам се процеждат половината на това, което бяха..
да се надяваме, че ще го оправят, че иначе съвсем няма да ми е забавно..
хайде аз отивам да бера тревички, дано те стават за нещо поне :lol:
разбрах и по другите сървъри било така, там някой отговорил че било бъг, де да видим..
:yes:From any impasse there are at least 5 ways to escape :yes: