You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Legend: Legacy of the Dragons Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, September 5th 2024, 11:38pm

Komendy?

Witaj, z góry, przeproś, jeśli jest taki temat gdzieś oraz jesli robię to w złym miejscu. Szukałem ale nie znalazłem. W gierkę grałem emmm... Z 8 lat temu? Wróciłem i zamierzam spróbować dobrze się bawić.. moje pytanie brzmi następująco.. Z tego co pamiętam to były jakieś komendy które wpisywało się na czat.. takie jak pomoc czy przywołanie kolejnego potwora (przeciwnika) do walki. Mogę gdzieś znaleźć spis czy coś? Ewentualnie jeśli jakaś dobra duszyczka by mi to jakoś rozpisała?

2

Friday, September 6th 2024, 2:03pm

Witaj!
Jeśli chodzi o komendy, to nie ma ich za wiele. Nie kojarzę też komendy przywołującej potwora do walki :D
  • /help - wyświetla prośbę o pomoc na czacie, z linkiem pozwalającym na dołączenie do walki, treść wiadomości możesz podać po spacji (na przykład /help Fast!!!), w przeciwnym razie będzie domyślna;
  • /instinfo - wyświetla informacje o aktualnie zajętych / niedostępnych instancjach, widoczne tylko dla Ciebie;
  • /rand - losuje liczbę z zakresu 1-100, chyba że podasz inny zakres po spacji (na przykład /rand 2), widoczne dla innych uczestników czatu.
Poza tymi komendami są też emotki tekstowe, które można podejrzeć w menu emotek, zakładce Emo.

Miłego powrotu do gry!