You are not logged in.

41

Friday, October 8th 2010, 2:29pm

Jack Sparrow

Куеста който беше за бирения фест, оттам са. Аз на 4 дни от кръчмата по 1 биричка взимам - за левел 11 баунсъра
From all the things I lost, I miss my mind the most.

42

Friday, October 8th 2010, 2:30pm

на страницата на Варварите от В1 на руския сървър има доста добро подреждане на рецептите - мисля да го взема и да го преправя на английски. дано се получи - ще пратя линкче като съм готов - за елементите - няма да бързам - не си струват :)
From all the things I lost, I miss my mind the most.

43

Friday, October 8th 2010, 2:56pm

cryocore интересно, вчера ващи направиха 2 таларса с такива гиганти днес пак видях да ползват, а казаха че и предните дни в таларс са билис така. мисля че има някъв бъг при вас :)
за фил. камъка при нас не става без диамант

44

Friday, October 8th 2010, 4:10pm

Jack Sparrow

За филосовския камък съм съгласен - а ако е имало бъг, то вече го няма, защото куеста който беше за феста го спряха мисля
From all the things I lost, I miss my mind the most.

45

Friday, October 8th 2010, 4:23pm

7 злато няма да ми оправят играта, ама последно време си мисля ,че умишлено си траят за бъговет. Вчера с тези бири ме вбесиха и ако пак ги набарам пак ще почна с ЧД да влизам да ревът :))

46

Friday, October 8th 2010, 4:34pm

Абе гледам и на мен някакви със сиви бронии в Темпъла ми ползват бири пак горят разбира се :) Бъг ли има да си взимам биричка?

47

Saturday, October 9th 2010, 12:42am

няма се плашиш всички ще умрът :d колкото по-късно по-болезнено :d

48

Saturday, October 9th 2010, 6:31pm

epyk basi gadnoto za kamyka aide i na nas da ni go pusnat free :) shto samo mangalia da e oblsagodetelstvena daide da ripnem v city pub neshto...

49

Saturday, October 9th 2010, 7:04pm

В камъка нямаше бъг - идеята беше че май куеста с бирата беше бъгав. И аз искам 2 камък ама няма и не е имало - но май някой взеха не по 5 бири а по повече
From all the things I lost, I miss my mind the most.

50

Saturday, October 9th 2010, 8:05pm

18:05 Sum of received Gryphon Claymore 1 pcs

Otkrih sezona sled godina i polovina

51

Monday, October 11th 2010, 8:02am

cryocore Ще дава ли нещо началството за вчерашната битка? А за бирити да ти кажа ако бяха 5 нямаше и да го спомена и 15 да бяха пак нямаше, ама някой некадърник като Лулу да ми играе 1 седмица в таларси, плато с бири ако туй не е помощ здраве му кажи. Да са живи и здрави админите, някой играчи за нищо не стават :)

52

Monday, October 11th 2010, 7:15pm

cryocore

Ako ne se laja i vie trqbva da dokladvate na adminite nqkoi kato polzva bug i ako go razberete. Ili ne? Shtoto vashte malko se olivat s teq biri ,.... nal se seshtash :]

53

Monday, October 11th 2010, 7:19pm

I az sled kato vidqh da pie bira v tallaar si kazah "basi tapacite, kak habqt birite za da umrat" . Samo, 4e nqma da preuveli4a 4e go pravqt nqkolko stotin pati ve4e...

54

Monday, October 11th 2010, 9:00pm

Vedbal
Questa be sprqn wednaga sled kato se widq 4e imalo byg w nego - dokladwano be na support-a i na administraciqta. Oswen az da im wzema birite ne znam kakwo drugo da naprawq - samo da znae6 4e powe4eto ot nas ne naprawiha tozi quest - nqkolko 4oweka sa go ponaprawili powe4e otkolkoto trqbwa - Biramaniaci
From all the things I lost, I miss my mind the most.

55

Tuesday, October 12th 2010, 2:11am

Пиша на Български не на latinski :D Дразнещо е , ама в тази игра видях какви ли не админски помощи, игране на няколко човека от един герой и обратно май ще трябва като търпелив човек да изтрая това. Жалкото, че с тези леки шмекери се надяват да станат велики......... едно време великия ликвидатор ме умоляваше да му помагам за лесни победи в арената а сега всички 1 в 1 са мишки и се крият в замъци и къде ли не ...

56

Tuesday, October 12th 2010, 4:23am

23:50 Sum of received Gryphon Cuisses 1 pcs

57

Tuesday, October 12th 2010, 10:16am

Някой са късметлии. Аз дроп така и не виждам - стана около година мисля - карах единия от гардовете да ми каже кога е последния ми дроп - хем знам че са ръкавички ретри. не успя да ги намери а се мъчи - много отдавна ще да е било.
From all the things I lost, I miss my mind the most.

58

Tuesday, October 12th 2010, 12:10pm

cryocore

А честито ти за червения медал на неживите...! :dance:
And I trust the very same person that you do... I trust the only person left to trust... - ME!

59

Tuesday, October 12th 2010, 3:32pm

cryocore
А защо малле пита мен кой са злоупотребили?Не трябва ли да пита вас? Явно никой не е докладвал за тези бирени маняци.

60

Tuesday, October 12th 2010, 7:54pm

Dneska Jedi pak beshe s biri